Szczegóły dokumentu
Powrót do listy dokumentówUchwała Nr 3/2014
z dnia 23 października 2014 roku
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych
Na podstawie art.182 § 1, ust.2 i § 2 ustawy z dnia 05 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21,poz.112 z 2011 roku z późn. zm.) - Gminna Komisja Wyborcza w Komarowie-Osadzie uchwala co następuje:
§1
Powołuje Obwodowe Komisje Wyborcze do przeprowadzenia wyborów do rady gminy, rady powiatu i sejmików województw oraz w wyborach Wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. w składach osobowych określonych w załączniku do uchwały.
§2
Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie wykazu na tablicy ogłoszeń urzędu.
§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodnicząca
GKW w Komarowie-Osadzie
/-/Alicja Ferszt
Załącznik do Uchwały Nr 3/14
Gminnej Komisji Wyborczej w Komarowie-Osadzie
z dnia 23.10.2014 r.
Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych
Obwód Nr 1 Szkoła Podstawowa w Antoniówce
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1
- Puc Katarzyna
- Wałasztyn Szymon
- Bełz Aleksander Wiesław
- Zasuwa Katarzyna
- Petryk Urszula Alicja
- Trojanowski Marcin
- Sutkowska Urszula Teresa
- Bilewicz Grzegorz Jacek
- Janczak Joanna
Obwód Nr 2 Świetlica wiejska w Zubowicach
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2
- Danilewicz Wiktor Jan
- Jakubiak Barbara Jolanta
- Parol Małgorzata
- Kudra-Olewska Katarzyna
- Szczerbik Mirosław Andrzej
- Gonczarko Alicja Teresa
- Szeremeta Andrzej
- Opiela Jan Jerzy
- Tkaczyk Teresa
Obwód Nr 3 Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie, ul. Kościuszki 2
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
- Osika Konrad Wojciech
- Lewicka Joanna Bożena
- Wiśniewska Marzena
- Gardiasz Liliana Bożena
- Dworniczak Aneta
- Wojda Antoni Marian
- Marczyk Wanda Maria
- Bełz Anna
- Karwat Joanna
Obwód Nr 4 Samorządowy Ośrodek Kultury Komarowie-Osadzie
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4
- Winniczuk Edward Zdzisław
- Krzeszowska Maria Teresa
- Stec Grażyna
- Cyc Małgorzata
- Bulicz Marcin Robert
- Siek Paulina
- Bełz Paweł
- Sokołowski Mieczysław Marcin
- Wysłocka Alicja
Obwód Nr 5 Świetlica wiejska w Komarowie-Wsi
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5
- Pytlik Paula Anna
- Poznański Andrzej Edwin
- Ciesielska Patrycja
- Płaneta Jan
- Potrzeszcz-Wróblewska Kamila Barbara
- Babiszewska Zofia
- Wójtowicz Elżbieta
- Janowska Agnieszka
- Włoszczuk Krystyna
Obwód nr 6 Świetlica wiejska w Janówce Wschodniej
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6
- Daszczyk Małgorzata Łucja
- Pokrywka Józef
- Krosman Łukasz
- Wiśniewski Przemysław
- Niezgoda Grażyna
- Nabożna Teresa
- Gumiela Mariusz
- Nelc-Misztal Agnieszka
- Skiba Justyna
Obwód Nr 7 Świetlica wiejska w Dubie
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7
- Panas Adam
- Posłajko Paweł
- Szozda Małgorzata
- Danielak Bogusława
- Mulawa Sławomir
- Jachymek Kazimierz Marcin
- Kozak Krystyna
- Pachla Alina Janina
- Tomaszczuk Krystyna
Obwód Nr 8 świetlica wiejska w Śniatyczach
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7
- Budyńczuk Ewelina
- Macheta Małgorzata
- Winnik Ryszard
- Gierała Marzena
- Szwracka Anna
- Matej Kamil
- Jednac Andrzej Bogdan
- Noga Karolina
- Grosman Anna
Dodano do BIP dnia: 2014-10-24 11:30:22